Div2-5_Thu 30 May_D2 HelloWorld v D2 777 Automotive
6-21-393 def 5-21-383 ; 10-5
Jackson, Nathan 7,3,11,11,7 Bevan, Howard 11,11,9,4,11
Hossack, Paul 7,9,6 Singh, Gurshminder Gavin 11,11,11
Hossack, Zaviar 11,11,11 Farrell, Simon 1,4,7
Jackson, Nathan 
Hossack, Paul
11,6,5,7 Bevan, Howard 
Singh, Gurshminder Gavin
8,11,11,11
Hossack, Paul 11,9,3 Bevan, Howard 13,11,11
Jackson, Nathan 11,11,11 Farrell, Simon 7,2,8
Hossack, Zaviar 7,11,11,11,11 Singh, Gurshminder Gavin 11,8,7,13,6
Jackson, Nathan 
Hossack, Zaviar
11,11,11,7,14 Bevan, Howard 
Farrell, Simon
13,7,7,11,12
Hossack, Paul 12,11,11 Farrell, Simon 10,5,2
Hossack, Zaviar 9,4,9 Bevan, Howard 11,11,11
Jackson, Nathan 11,5,14,12,11 Singh, Gurshminder Gavin 9,11,16,10,8
Div2-5_Thu 30 May_D2 Commercial Club v D2 Albury Engineering Mower
5-16-268 def by 6-19-315 ; 5-10
Lieschke, Ky 11,11,12 Petch, Rod 2,6,10
Evans, Tenniell 7,4,5 Hempel, Rohan 11,11,11
Shaw, Mel 3,9,2 Woods, Richard Rick 11,11,11
Lieschke, Ky 
Evans, Tenniell
9,11,11,14 Hempel, Rohan 
Petch, Rod
11,4,6,12
Evans, Tenniell 11,11,11 Petch, Rod 6,5,8
Lieschke, Ky 14,11,11 Woods, Richard Rick 12,4,6
Shaw, Mel 3,4,1 Hempel, Rohan 11,11,11
Lieschke, Ky 
Shaw, Mel
3,3,5 Hempel, Rohan 
Woods, Richard Rick
11,11,11
Evans, Tenniell 11,11,11 Woods, Richard Rick 3,3,7
Shaw, Mel 4,2,4 Petch, Rod 11,11,11
Lieschke, Ky 7,2,14,5 Hempel, Rohan 11,11,12,11
Div2-5_Thu 30 May_D2 VandP Brosolo v D2 Table Tennis World
5-19-388 def by 6-21-385 ; 5-10
Kelly, Josh 6,10,11,11,11 Oliver, Robert 11,12,6,4,8
Moffat, Zachary 6,11,11,9,9 Luton, Cody 11,6,9,11,11
9,9,9 11,11,11
Kelly, Josh 
Moffat, Zachary
11,7,9,11,11 Luton, Cody 
Oliver, Robert
6,11,11,7,13
Moffat, Zachary 6,6,9 Oliver, Robert 11,11,11
Kelly, Josh 11,11,11 9,9,9
9,9,9 Luton, Cody 11,11,11
11,11,11 9,9,9
Moffat, Zachary 11,11,11 9,9,9
9,9,9 Oliver, Robert 11,11,11
Kelly, Josh 11,9,11,12 Luton, Cody 5,11,9,10
Div2-5_Thu 30 May_D2 Lester and Son v D2 Delited Cleaning Service
4-18-358 def by 7-23-385 ; 4-11
Kerr, Lindsay 11,11,11 Hayes, Richard B 3,5,6
Substitute, Temp1 9,4,2 Caldwell, Terry 11,11,11
Blanes, Vincent 11,11,7,9,13 Reitenbach, Rick 7,9,11,11,15
Kerr, Lindsay 
Substitute, Temp1
3,5,8 Caldwell, Terry 
Reitenbach, Rick
11,11,11
Substitute, Temp1 10,11,10,11,1 Hayes, Richard B 12,8,12,9,11
Kerr, Lindsay 11,11,11 Reitenbach, Rick 6,4,9
Blanes, Vincent 11,4,1,14 Caldwell, Terry 4,11,11,16
Kerr, Lindsay 
Blanes, Vincent
11,11,7,11,11 Caldwell, Terry 
Hayes, Richard B
13,8,11,2,9
Substitute, Temp1 3,3,9 Reitenbach, Rick 11,11,11
Blanes, Vincent 11,11,11 Hayes, Richard B 8,9,8
Kerr, Lindsay 9,11,8,10 Caldwell, Terry 11,4,11,12
Div2-5_Thu 30 May_D2 Lavington Auto Electrical v D2 Border Sign Studio
6-21-357 def 5-18-355 ; 10-5
Drew, Derryn 11,11,7,11 Graovac, Jakob 9,9,11,2
Graovac, Marko 12,11,11 Cowan, Bruce 10,3,4
Bowd, Michelle 10,8,7 Hempel, Kylie 12,11,11
Drew, Derryn 
Graovac, Marko
10,12,6,4 Graovac, Jakob 
Cowan, Bruce
12,10,11,11
Graovac, Marko 5,5,6 Graovac, Jakob 11,11,11
Drew, Derryn 11,11,12 Hempel, Kylie 8,7,10
Bowd, Michelle 4,3,11,6 Cowan, Bruce 11,11,7,11
Drew, Derryn 
Bowd, Michelle
2,7,11,11,11 Graovac, Jakob 
Hempel, Kylie
11,11,4,9,5
Graovac, Marko 11,11,11 Hempel, Kylie 6,6,8
Bowd, Michelle 5,15,9,13 Graovac, Jakob 11,13,11,15
Drew, Derryn 11,13,11 Cowan, Bruce 1,11,9
Div2-4_Thu 23 May_D2 777 Automotive v D2 Commercial Club
5-16-290 def by 6-18-251 ; 5-10
Bevan, Howard 5,3,1 Burt, Cameron 11,11,11
Singh, Gurshminder Gavin 11,11,11 Evans, Tenniell 5,2,5
Nelson, Peter 11,11,11 Shaw, Mel 1,1,5
Bevan, Howard 
Singh, Gurshminder Gavin
11,11,11 Evans, Tenniell 
Shaw, Mel
3,3,2
Singh, Gurshminder Gavin 7,3,4 Burt, Cameron 11,11,11
Bevan, Howard 11,11,11 Shaw, Mel 1,1,2
Nelson, Peter 3,7,9 Evans, Tenniell 11,11,11
Bevan, Howard 
Nelson, Peter
8,5,12 Evans, Tenniell 
Burt, Cameron
11,11,14
Singh, Gurshminder Gavin 11,11,11 Shaw, Mel 5,4,2
Nelson, Peter 5,8,9 Burt, Cameron 11,11,11
Bevan, Howard 8,5,11,12 Evans, Tenniell 11,11,5,14
Div2-4_Thu 23 May_D2 Delited Cleaning Service v D2 HelloWorld
4-19-401 def by 7-27-450 ; 4-11
Reitenbach, Rick 11,7,12,13 Hossack, Zaviar 9,11,10,11
Caldwell, Terry 15,6,9,11,6 Hossack, Paul 13,11,11,4,11
Hayes, Richard B 5,11,11,11,7 Jackson, Nathan 11,9,9,13,11
Caldwell, Terry 
Reitenbach, Rick
9,8,11,12,11 Jackson, Nathan 
Hossack, Paul
11,11,8,10,7
Caldwell, Terry 11,11,10,11 Hossack, Zaviar 6,6,12,7
Reitenbach, Rick 8,2,11,9 Jackson, Nathan 11,11,7,11
Hayes, Richard B 7,4,5 Hossack, Paul 11,11,11
Caldwell, Terry 
Hayes, Richard B
6,7,8 Hossack, Paul 
Hossack, Zaviar
11,11,11
Caldwell, Terry 4,8,7 Jackson, Nathan 11,11,11
Hayes, Richard B 11,11,9,9,1 Hossack, Zaviar 5,7,11,11,11
Reitenbach, Rick 10,11,11,2,11 Hossack, Paul 12,8,7,11,6
Div2-4_Thu 23 May_D2 Table Tennis World v D2 Lavington Auto Electrical
6-19-360 def 5-20-345 ; 10-5
Hamam, Paul 6,7,11 Drew, Derryn 11,11,13
Oliver, Robert 11,11,11 Graovac, Marko 5,2,6
Pearson, Kevin 6,11,11,6,11 Bowd, Michelle 11,8,6,11,5
Hamam, Paul 
Oliver, Robert
6,10,11 Drew, Derryn 
Graovac, Marko
11,12,13
Oliver, Robert 8,9,11 Drew, Derryn 11,11,13
Hamam, Paul 8,11,11,12 Bowd, Michelle 11,4,7,10
Pearson, Kevin 6,6,6 Graovac, Marko 11,11,11
Hamam, Paul 
Pearson, Kevin
9,11,11,14 Drew, Derryn 
Bowd, Michelle
11,7,7,12
Oliver, Robert 7,11,11,11 Bowd, Michelle 11,2,4,4
Pearson, Kevin 5,12,4,4 Drew, Derryn 11,10,11,11
Hamam, Paul 11,11,11 Graovac, Marko 5,6,8
Div2-4_Thu 23 May_D2 Albury Engineering Mower v D2 VandP Brosolo
7-25-386 def 4-15-349 ; 11-4
Hempel, Rohan 11,5,11,11 Kelly, Josh 6,11,5,8
Petch, Rod 9,6,5 Shipard, Tim 11,11,11
Pope, Alexander 12,11,11 Moffat, Zachary 10,5,6
Hempel, Rohan 
Petch, Rod
11,11,12 Kelly, Josh 
Shipard, Tim
8,8,10
Petch, Rod 3,11,7 Kelly, Josh 11,13,11
Hempel, Rohan 11,11,10,11 Moffat, Zachary 8,5,12,6
Pope, Alexander 11,9,11,8,8 Shipard, Tim 6,11,7,11,11
Hempel, Rohan 
Pope, Alexander
11,11,11 Kelly, Josh 
Moffat, Zachary
7,5,7
Petch, Rod 11,11,8,12 Moffat, Zachary 9,9,11,10
Pope, Alexander 10,12,3,11,5 Kelly, Josh 12,10,11,5,11
Hempel, Rohan 11,11,11 Shipard, Tim 8,6,6
Div2-4_Thu 23 May_D2 Border Sign Studio v D2 Lester and Son
6-23-394 def 5-19-359 ; 10-5
Cowan, Bruce 4,2,2 Kerr, Lindsay 11,11,11
Hempel, Kylie 11,5,9,11,10 Blanes, Vincent 7,11,11,5,12
Substitute, Temp1 11,12,11 Kaye, William E 2,10,4
Cowan, Bruce 
Substitute, Temp1
6,11,11,11 Kerr, Lindsay 
Blanes, Vincent
11,7,6,5
Hempel, Kylie 5,8,9 Kerr, Lindsay 11,11,11
Cowan, Bruce 10,11,11,3,11 Kaye, William E 12,6,6,11,8
Substitute, Temp1 11,11,11 Blanes, Vincent 4,4,5
Cowan, Bruce 
Hempel, Kylie
11,10,13,9 Kerr, Lindsay 
Kaye, William E
6,12,15,11
Hempel, Kylie 11,11,6,9,6 Kaye, William E 5,9,11,11,11
Substitute, Temp1 11,13,11,12 Kerr, Lindsay 6,15,9,10
Cowan, Bruce 11,11,11 Blanes, Vincent 7,7,1
Div2-3_Thu 16 May_D2 Lester and Son v D2 Table Tennis World
6-22-425 def 5-24-430 ; 10-5
Substitute, Temp1 9,5,8 Hamam, Paul 11,11,11
Substitute, Temp2 11,6,11,11 Oliver, Robert 5,11,9,7
Blanes, Vincent 7,11,11,11 McAlister, Paul 11,5,9,5
Substitute, Temp1 
Substitute, Temp2
11,9,5,11,11 Hamam, Paul 
Oliver, Robert
8,11,11,8,8
Substitute, Temp2 11,5,11,11,11 Hamam, Paul 13,11,9,6,8
Substitute, Temp1 5,9,12 McAlister, Paul 11,11,14
Blanes, Vincent 9,11,8,12,11 Oliver, Robert 11,6,11,10,8
Substitute, Temp1 
Blanes, Vincent
6,11,9,11,10 Hamam, Paul 
McAlister, Paul
11,6,11,3,12
Substitute, Temp2 11,11,11,11 McAlister, Paul 13,6,7,9
Blanes, Vincent 6,12,3,9 Hamam, Paul 11,10,11,11
Substitute, Temp1 11,7,7,5 Oliver, Robert 6,11,11,11
Div2-3_Thu 16 May_D2 Lavington Auto Electrical v D2 VandP Brosolo
4-15-342 def by 7-21-367 ; 4-11
Graovac, Marko 11,5,9,8 Kelly, Josh 9,11,11,11
Bowd, Michelle 11,12,13 Moffat, Zachary 8,10,11
9,9,9 11,11,11
11,11,11 9,9,9
Bowd, Michelle 8,5,5 Kelly, Josh 11,11,11
Graovac, Marko 11,11,11 9,9,9
9,9,9 Moffat, Zachary 11,11,11
8,10,8 11,12,11
Bowd, Michelle 11,11,11 9,9,9
9,9,9 Kelly, Josh 11,11,11
Graovac, Marko 11,11,9,10,8 Moffat, Zachary 6,9,11,12,11
Div2-3_Thu 16 May_D2 Commercial Club v D2 Delited Cleaning Service
3-13-311 def by 8-25-351 ; 3-12
Lieschke, Ky 11,11,11 Reitenbach, Rick 6,9,2
Evans, Tenniell 6,9,11,10 Caldwell, Terry 11,11,5,12
Substitute, Temp1 1,2,6 Hayes, Richard B 11,11,11
Lieschke, Ky 
Evans, Tenniell
11,8,12 Reitenbach, Rick 
Caldwell, Terry
13,11,14
Evans, Tenniell 11,10,7,7 Reitenbach, Rick 3,12,11,11
Lieschke, Ky 11,11,6,11 Hayes, Richard B 4,3,11,5
Substitute, Temp1 2,5,11 Caldwell, Terry 11,11,13
Lieschke, Ky 
Substitute, Temp1
3,9,6 Caldwell, Terry 
Hayes, Richard B
11,11,11
Evans, Tenniell 11,11,11 Hayes, Richard B 3,5,8
Substitute, Temp1 1,5,6 Reitenbach, Rick 11,11,11
Lieschke, Ky 9,11,10,11,6 Caldwell, Terry 11,5,12,8,11
Div2-3_Thu 16 May_D2 HelloWorld v D2 Border Sign Studio
3-18-383 def by 8-27-431 ; 3-12
Jackson, Nathan 11,8,8,5 Graovac, Jakob 9,11,11,11
Hossack, Paul 11,11,12,11 Cowan, Bruce 3,7,14,6
Hossack, Zaviar 11,3,9,11,5 Hempel, Kylie 8,11,11,8,11
Jackson, Nathan 
Hossack, Paul
8,8,9 Graovac, Jakob 
Cowan, Bruce
11,11,11
Hossack, Paul 3,7,1 Graovac, Jakob 11,11,11
Jackson, Nathan 9,11,11,8,6 Hempel, Kylie 11,8,9,11,11
Hossack, Zaviar 3,7,7 Cowan, Bruce 11,11,11
Jackson, Nathan 
Hossack, Zaviar
8,11,6,11,8 Graovac, Jakob 
Hempel, Kylie
11,7,11,7,11
Hossack, Paul 11,11,11 Hempel, Kylie 9,7,6
Hossack, Zaviar 11,9,7,11,2 Graovac, Jakob 8,11,11,8,11
Jackson, Nathan 8,11,11,11,11 Cowan, Bruce 11,13,9,3,7
Div2-3_Thu 16 May_D2 Albury Engineering Mower v D2 777 Automotive
7-24-371 def 4-18-377 ; 11-4
Petch, Rod 5,8,5 Bevan, Howard 11,11,11
Burt, Cameron 3,11,11,11,11 Singh, Gurshminder Gavin 11,6,4,13,5
Woods, Richard Rick 11,11,11 Farrell, Simon 8,5,7
Burt, Cameron 
Woods, Richard Rick
2,11,21,12,11 Bevan, Howard 
Singh, Gurshminder Gavin
11,1,23,10,7
Burt, Cameron 11,11,11 Bevan, Howard 5,9,7
Petch, Rod 4,12,15,11 Farrell, Simon 11,10,13,9
Woods, Richard Rick 13,3,7,4 Singh, Gurshminder Gavin 11,11,11,11
Burt, Cameron 
Petch, Rod
7,6,11,11,12 Bevan, Howard 
Farrell, Simon
11,11,8,2,10
Burt, Cameron 11,11,11 Farrell, Simon 5,9,9
Woods, Richard Rick 5,6,5 Bevan, Howard 11,11,11
Petch, Rod 11,2,5,8 Singh, Gurshminder Gavin 5,11,11
Div2-2_Thu 09 May_D2 VandP Brosolo v D2 Lester and Son
7-24-410 def 4-20-402 ; 11-4
Kelly, Josh 11,13,11 Kerr, Lindsay 4,11,5
Moffat, Zachary 7,11,11,11 Blanes, Vincent 11,8,9,5
Shipard, Tim 5,9,8 Luton, Cody 11,11,11
Kelly, Josh 
Shipard, Tim
13,6,6,11,7 Kerr, Lindsay 
Luton, Cody
11,11,11,8,11
Moffat, Zachary 5,9,2 Kerr, Lindsay 11,11,11
Kelly, Josh 11,8,10,11,12 Luton, Cody 8,11,12,4,10
Shipard, Tim 11,11,11,11 Blanes, Vincent 13,6,4,8
Kelly, Josh 
Moffat, Zachary
13,5,11,6,11 Kerr, Lindsay 
Blanes, Vincent
11,11,6,11,8
Moffat, Zachary 12,6,6,5 Luton, Cody 10,11,11,11
Shipard, Tim 11,6,9,11,13 Kerr, Lindsay 9,11,11,7,11
Kelly, Josh 11,11,11 Blanes, Vincent 8,2,6
Div2-2_Thu 09 May_D2 Border Sign Studio v D2 Commercial Club
6-20-263 def 3-11-208 ; 10-3
Graovac, Jakob 11,11,11 Lieschke, Ky 8,5,7
Cowan, Bruce 11,11,11 Forke, Lyn 6,7,6
Substitute, Temp1 0,0,0 Substitute, Temp1 0,0,0
Graovac, Jakob 
Cowan, Bruce
11,11,8,11 Lieschke, Ky 
Forke, Lyn
3,8,11,5
Cowan, Bruce 9,9,11,11,7 Lieschke, Ky 11,11,6,8,11
Graovac, Jakob 11,11,11 Substitute, Temp1 0,0,0
Substitute, Temp1 0,0,0 Forke, Lyn 11,11,11
Graovac, Jakob 
Substitute, Temp1
0,0,0 Lieschke, Ky 
Substitute, Temp1
0,0,0
Cowan, Bruce 11,11,11 Substitute, Temp1 0,0,0
Substitute, Temp1 0,0,0 Lieschke, Ky 11,11,11
Graovac, Jakob 11,11,10,11 Forke, Lyn 8,3,12,6
Div2-2_Thu 09 May_D2 Delited Cleaning Service v D2 777 Automotive
5-18-380 def by 6-22-387 ; 5-10
Caldwell, Terry 11,11,11 Singh, Gurshminder Gavin 6,6,4
Reitenbach, Rick 7,11,9 Bevan, Howard 11,13,11
Hayes, Richard B 9,12,21,7 Farrell, Simon 11,14,19,11
Caldwell, Terry 
Reitenbach, Rick
11,11,7,10,5 Singh, Gurshminder Gavin 
Bevan, Howard
8,3,11,12,11
Reitenbach, Rick 11,11,8,11 Singh, Gurshminder Gavin 5,7,11,9
Caldwell, Terry 11,11,11 Farrell, Simon 9,6,6
Hayes, Richard B 6,5,4 Bevan, Howard 11,11,11
Caldwell, Terry 
Hayes, Richard B
6,9,9 Bevan, Howard 
Farrell, Simon
11,11,11
Reitenbach, Rick 11,11,8,11 Farrell, Simon 8,8,11,6
Hayes, Richard B 6,4,9 Singh, Gurshminder Gavin 11,11,11
Caldwell, Terry 9,12,10,11,12 Bevan, Howard 11,10,12,8,10
Div2-2_Thu 09 May_D2 Lavington Auto Electrical v D2 Albury Engineering Mower
5-21-416 def by 6-24-425 ; 5-10
Drew, Derryn 11,5,10,9 Harding, Ashley 9,11,12,11
Graovac, Marko 7,11,11,11 Forke, Wolfgang 11,4,5,9
Bowd, Michelle 4,8,11,4 Woods, Richard Rick 11,11,9,11
Drew, Derryn 
Graovac, Marko
5,11,6,9 Harding, Ashley 
Woods, Richard Rick
11,4,11,11
Graovac, Marko 6,5,4 Harding, Ashley 11,11,11
Drew, Derryn 12,11,11,11 Woods, Richard Rick 14,9,3,7
Bowd, Michelle 11,8,15,8,11 Forke, Wolfgang 9,11,13,11,7
Drew, Derryn 
Bowd, Michelle
12,10,11,11,9 Harding, Ashley 
Forke, Wolfgang
14,12,8,7,11
Graovac, Marko 5,7,11,11,11 Woods, Richard Rick 11,11,6,5,7
Bowd, Michelle 9,12,11,7 Harding, Ashley 11,14,7,11
Drew, Derryn 11,11,11 Forke, Wolfgang 6,8,8
Div2-2_Thu 09 May_D2 Table Tennis World v D2 HelloWorld
8-28-468 def 3-18-408 ; 12-3
Hamam, Paul 11,9,11,11 Jackson, Nathan 8,11,9,3
Oliver, Robert 11,7,9,11,12 Hossack, Paul 6,11,11,6,10
McAlister, Paul 5,11,11,11,8 Hossack, Zaviar 11,6,13,8,11
Hamam, Paul 
Oliver, Robert
11,11,10,3,13 Jackson, Nathan 
Hossack, Paul
8,7,12,11,11
Oliver, Robert 11,15,11 Jackson, Nathan 5,13,5
Hamam, Paul 9,12,8 Hossack, Zaviar 11,14,11
McAlister, Paul 9,7,13,11,4 Hossack, Paul 11,11,11,1,11
Hamam, Paul 
McAlister, Paul
11,13,11 Jackson, Nathan 
Hossack, Zaviar
2,11,6
Oliver, Robert 11,13,7,11 Hossack, Zaviar 6,11,11,5
McAlister, Paul 9,13,12,9,11 Jackson, Nathan 11,11,10,11,9
Hamam, Paul 12,7,11,11 Hossack, Paul 10,11,3,3
Div2-1_Thu 02 May_D2 Albury Engineering Mower v D2 Delited Cleaning Service
6-23-386 def 5-19-381 ; 10-5
Burt, Cameron 11,11,11 Caldwell, Terry 5,4,8
Woods, Richard Rick 9,7,9 Reitenbach, Rick 11,11,11
Petch, Rod 5,12,11,11 Hayes, Richard B 11,10,6,5
Burt, Cameron 
Woods, Richard Rick
11,13,7,11,12 Caldwell, Terry 
Reitenbach, Rick
9,11,11,13,10
Woods, Richard Rick 7,5,11,12,5 Caldwell, Terry 11,11,6,10,11
Burt, Cameron 11,11,11 Hayes, Richard B 2,9,5
Petch, Rod 4,2,11,12,10 Reitenbach, Rick 11,11,8,10,12
Petch, Rod 
Woods, Richard Rick
9,5,8 Caldwell, Terry 
Hayes, Richard B
11,11,11
Woods, Richard Rick 11,13,11 Hayes, Richard B 5,11,7
Petch, Rod 11,2,9,2 Caldwell, Terry 9,11,11,11
Burt, Cameron 11,9,11,11 Reitenbach, Rick 5,11,8,6
Div2-1_Thu 02 May_D2 Lester and Son v D2 Lavington Auto Electrical
6-22-399 def 5-20-373 ; 10-5
Kerr, Lindsay 8,1,11,7 Drew, Derryn 11,11,8,11
Substitute, Temp1 11,11,11 Graovac, Marko 3,7,8
Blanes, Vincent 8,10,13 Bowd, Michelle 11,12,15
Kerr, Lindsay 
Substitute, Temp1
11,11,12,12 Drew, Derryn 
Graovac, Marko
3,7,14,10
Substitute, Temp1 11,11,9,11 Drew, Derryn 4,4,11,7
Kerr, Lindsay 11,11,11 Bowd, Michelle 4,6,3
Blanes, Vincent 8,8,14,8 Graovac, Marko 11,11,12,11
Kerr, Lindsay 
Blanes, Vincent
11,11,9,4,11 Drew, Derryn 
Bowd, Michelle
9,4,11,11,8
Substitute, Temp1 11,11,11,11 Bowd, Michelle 9,8,13,9
Blanes, Vincent 4,7,2 Drew, Derryn 11,11,11
Kerr, Lindsay 11,9,7,11,8 Graovac, Marko 3,11,11,7,11
Div2-1_Thu 02 May_D2 777 Automotive v D2 Border Sign Studio
5-17-345 def by 6-20-357 ; 5-10
Bevan, Howard 6,11,4 Graovac, Jakob 11,13,11
Singh, Gurshminder Gavin 7,9,9 Cowan, Bruce 11,11,11
Farrell, Simon 11,11,11 Kaye, William E 5,6,7
Bevan, Howard 
Singh, Gurshminder Gavin
13,12,8,8 Graovac, Jakob 
Cowan, Bruce
11,14,11,11
Singh, Gurshminder Gavin 4,9,9 Graovac, Jakob 11,11,11
Bevan, Howard 11,11,11 Kaye, William E 6,4,5
Farrell, Simon 5,10,9 Cowan, Bruce 11,12,11
Bevan, Howard 
Farrell, Simon
2,11,11,11,12 Graovac, Jakob 
Kaye, William E
11,9,8,13,10
Singh, Gurshminder Gavin 11,11,11 Kaye, William E 9,7,1
Farrell, Simon 6,7,16,4 Graovac, Jakob 11,11,14,11
Bevan, Howard 11,11,11 Cowan, Bruce 9,9,9
Div2-1_Thu 02 May_D2 HelloWorld v D2 VandP Brosolo
3-17-392 def by 8-28-461 ; 3-12
Jackson, Nathan 12,4,11,9,17 Kelly, Josh 10,11,9,11,19
Hossack, Paul 11,8,12,11,11 Shipard, Tim 8,11,14,8,8
Hossack, Zaviar 9,11,11,10,11 Moffat, Zachary 11,6,8,12,9
Jackson, Nathan 
Hossack, Paul
4,14,3,11,9 Kelly, Josh 
Shipard, Tim
11,12,11,7,11
Hossack, Paul 4,3,6 Kelly, Josh 11,11,11
Jackson, Nathan 11,6,5,8 Moffat, Zachary 8,11,11,11
Hossack, Zaviar 6,10,9 Shipard, Tim 11,12,11
Jackson, Nathan 
Hossack, Zaviar
11,11,11 Kelly, Josh 
Moffat, Zachary
9,8,3
Hossack, Paul 13,2,12,3 Moffat, Zachary 15,11,10,11
Hossack, Zaviar 8,9,4 Kelly, Josh 11,11,11
Jackson, Nathan 6,6,11,11,7 Shipard, Tim 11,11,6,7,11
Div2-1_Thu 02 May_D2 Commercial Club v D2 Table Tennis World
6-18-254 def 5-16-299 ; 10-5
Lieschke, Ky 11,11,11 Hamam, Paul 9,9,6
Evans, Tenniell 13,11,11 Oliver, Robert 11,9,5
Shaw, Mel 1,3,3 McAlister, Paul 11,11,11
Lieschke, Ky 
Evans, Tenniell
11,11,8,11 Hamam, Paul 
Oliver, Robert
9,9,11,9
Evans, Tenniell 7,3,4 Hamam, Paul 11,11,11
Lieschke, Ky 11,11,11 McAlister, Paul 5,8,3
Shaw, Mel 1,1,1 Oliver, Robert 11,11,11
Lieschke, Ky 
Shaw, Mel
8,5,5 Hamam, Paul 
McAlister, Paul
11,11,11
Evans, Tenniell 11,11,11 McAlister, Paul 3,8,7
Shaw, Mel 2,1,1 Hamam, Paul 11,11,11
Lieschke, Ky 11,11,11 Oliver, Robert 2,6,5